zamknij

Zaloguj się przez Facebook
Obsługa konta

Pogoda we Wrocławiu

Zespół mieszkaniowy Kminkowa jest nową inwestycją Spółdzielni Mieszkaniowej "Osada". Inwestycja jest zlokalizowana na obszarze umiejscowionym w północnej części miasta w obrębie osiedla Lipa Piotrowska, w pobliżu linii kolejowej w kierunku Poznania oraz drogi wojewódzkiej nr 342 w kierunku Obornik Śląskich. Nową inwestycją powstającą w tym rejonie, jest "Osiedle Cynamonowe" realizowane przez Mar-bud Wrocław przy współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Wrocławski Dom". Kolejna inwestycja realizowana w bliskiej okolicy to budowa osiedla przez dewelopera Dach Bud.

Na zachód znajduje się rozległy kompleks pól irygacyjnych. Obszar stanowi fragment dawnej wsi Lipa Piotrowska, włączonej do granic administracyjnych Wrocławia w 1973 r. Od północy graniczy z gminą Wisznia Mała, południową i wschodnią granicę wyznacza przebieg cieków, zaś zachodnią granicę stanowią działki położone przy ul. Tymiankowej.

W otoczeniu znajdują się osiedla Pracze Widawskie i Widawa. Powierzchnię terenu zajmują grunty użytkowane rolniczo – pola uprawne, sady owocowe, łąki i pastwiska. Krajobraz rolniczy urozmaicają rowy melioracyjne, wzdłuż których skupiają się zadrzewienia. Tereny mieszkaniowe o charakterze zabudowy zagrodowej lokują się wzdłuż ul. Pełczyńskiej (droga wojewódzka nr 342 – trasa wylotowa z miasta w kierunku Obornik Śląskich) oraz ul. Tymiankowej. Na obszarze znajdowała się niegdyś szkoła podstawowa (ul. Tymiankowa 3), w której obecnie mieści się siedziba rady osiedla Lipa Piotrowska.

Wszystkich zainteresowanych nową inwestycją SM "Osada" bądź SM "Wrocławski Dom" oraz potencjalnych mieszkańców nowego osiedla zapraszamy na stronę, na której znajdziecie szereg istotnych informacji technicznych związanych z budową.

  • W Galerii będą systematycznie zamieszczane zdjęcia obrazujące postęp prac budowlanych i nie tylko. Także możecie znaleźć ciekawe zdjęcia użytkowników witryny.
  • Zapraszamy także do aktywnego korzystania z Forum, wymiany uwag dotyczących budowy, przedstawiania ciekawych propozycji związanych z aranżacją wnętrz, czy znalezienia kogoś o podobnych zainteresowaniach.
  • W Aktualnościach znajdziesz ciekawe artykuły dotyczące budowy, osiedla i najbliższej okolicy.
  • Możesz również zamieścić, bądź przeglądać ogłoszenia innych użytkowników witryny lub gości.
  • Rejestrując się na stronie uzyskujesz dostęp do pisania postów na forum, umieszczania własnych zdjęć w galerii, możliwość wpływania na treść i wygląd strony. Nie czekaj - Zarejestruj się już dziś!

Osiedle SM "Osada" zostało zaprojektowane przez "Studio A+R Wojciech Jarząbek i Partnerzy S.C."

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Witryna kminkowa.pl przestrzega wszelkich zasad utrzymania prywatności. Nie wykorzystujemy Państwa danych w celach innych niż prawidłowe funkcjonowanie serwisu. Dowiedz się więcej.
Użytkowników i administratorów witryny obowiązuje regulamin.

Sticker

Web Redakcja witryny kminkowa.pl

User Administrator: barcik

Mail e-mail:

Formularz Kontakt: Formularz kontaktowy

 Powiadom znajomych na Śledziku! Powiadom znajomych na Facebooku! Wykop tę stronę! Dodaj link strony do swojego opisu GG! Podziel się linkiem ze znajomymi na Blipie! Zaćwierkaj linkiem do naszej strony! Dodaj link na swój Google Buzz! Poinformuj swoich znajomych z MySpace! Dodaj tę stronę do zakładek Google Dodaj tę stronę do Del.icoi.us Promuj stronę na Digg Dodaj tę stronę do Technorati Powiadom znajomego e-mailem!