zamknij

Zaloguj się przez Facebook
Obsługa konta
Spotkanie na budowie 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez barcik   
niedziela, 15 kwietnia 2012 17:08

Niniejszym informuję, że dnia 15 kwietnia 2012 roku o godzinie 15 odbyło się drugie nieformalne spotkanie mieszkańców Osiedla Kminkowa.

Mimo niesprzyjającej aury zebrało się około 15 osób wink Dzięki uprzejmości sąsiadów z A-3 (mieszkanie nr ... ustawa o ochronie danych osobowych) prowadziliśmy ożywione dyskusje na ich terenie, a nie pod gołym niebem. Główne rozmowy koncentrowały się na sprawach wykończenia mieszkania, a zwłaszcza ukrycia wystających rur wodno-kanalizacyjnych.

Poniżej zdjęcia ze spotkania. Dziękuję wszystkim za obecność, jednocześnie prosząc o zlokalizowanie się na wspólnym zdjęciu.

IMG_7136

IMG_7136

IMG_7136

P.S. Przepraszamy właścicieli za dewastację trawnikalaugh

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Dodaj komentarz

Każdy użytkownik Internetu może dodawać komentarze do artykułów i zdjęć.
Niedopuszczalne jest zamieszczanie treści, które są sprzeczne z prawem, nawołują do segregacji rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, zawierają treści pornograficzne, nieetyczne albo niemoralne. Nie wolno też zamieszczać tekstów zawierające reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych. Zabronione jest dodawania wpisów psujących działanie strony, zawierających oprogramowanie, informacje lub inne materiały zawierające wirusy, "konie trojańskie", dane zawierające "pluskwy", bądź inne szkodliwe lub niszczące elementy.
Wpisy naruszające te zasady będą usuwane, a w przypadku powtarzania tego rodzaju działań będą blokowane konta użytkowników.
Zastrzeżenie: Użytkownicy publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność, a Administracja nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na stronie.


Kod antysapmowy
Odśwież

Witryna kminkowa.pl przestrzega wszelkich zasad utrzymania prywatności. Nie wykorzystujemy Państwa danych w celach innych niż prawidłowe funkcjonowanie serwisu. Dowiedz się więcej.
Użytkowników i administratorów witryny obowiązuje regulamin.

Sticker

Web Redakcja witryny kminkowa.pl

User Administrator: barcik

Mail e-mail:

Formularz Kontakt: Formularz kontaktowy

 Powiadom znajomych na Śledziku! Powiadom znajomych na Facebooku! Wykop tę stronę! Dodaj link strony do swojego opisu GG! Podziel się linkiem ze znajomymi na Blipie! Zaćwierkaj linkiem do naszej strony! Dodaj link na swój Google Buzz! Poinformuj swoich znajomych z MySpace! Dodaj tę stronę do zakładek Google Dodaj tę stronę do Del.icoi.us Promuj stronę na Digg Dodaj tę stronę do Technorati Powiadom znajomego e-mailem!