zamknij

Zaloguj się przez Facebook
Obsługa konta
Domki jednorodzinne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 22 listopada 2012 10:28

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w okolicy ul. Kminkowej

Adres inwestycji:
osiedle przy ul. Kminkowej.


Domy stanowią zespół 16 budynków jednorodzinnych w układzie szeregowym. Zostały zaprojektowane na indywidualnych działkach o szerokości 9,0m i powierzchni 302-326m2 dla segmentów środkowych i szerokości ok. 14,0m i powierzchni 512-537m2 dla segmentów skrajnych.

Zabudowa nie podpiwniczona o wysokości 2 kondygnacji posiada dach stromy na około 60% powierzchni zabudowy, mieszczący poddasze nieużytkowe i dach płaski na pozostałej części.

Parter wyniesiony nieznacznie powyżej terenu mieści dzienne funkcje mieszkalne (pokój i kuchnia) oraz część gospodarczą, na którą składa się garaż i kotłownia pełniąca też rolę pomieszczenia porządkowego oraz przylegający do ogródka magazynek na sprzęt do prac służących do jego pielęgnacji.

Na piętrze zlokalizowane zostały trzy pokoje indywidualne, w tym główna sypialnia z przyległą do niej łazienka oraz łazienka ogólnodostępna. Piętro mieści także powierzchnię prywatną ogólnodostępną, która może pełnić rolę biblioteki, pokoju wypoczynkowego i telewizyjnego, z dużym tarasem stanowiącym jednocześnie zadaszenie nad częścią wejściową. Powierzchnia ta może być także wydzielona jako dodatkowy, czwarty pokój na I piętrze. Na osi wejścia segment został przecięty w poprzek przestrzenią otwartą, mieszczącą schody i umożliwiającą całodzienne nasłonecznienie wewnętrznej powierzchni mieszkania.

Powierzchnia użytkowa domu 122,50m2 + powierzchnia garażu i pomieszczeń gospodarczych 26,20m2.

Planowany termin rozpoczęcia robót budowlanych - marzec 2013r.
Planowany termin zakończenia robót budowlanych - wrzesień 2014r.

Cena brutto domu szeregowego – 425 000,00 zł

za http://smosada.pl/Domki_szeregowe
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

Dodaj komentarz

Każdy użytkownik Internetu może dodawać komentarze do artykułów i zdjęć.
Niedopuszczalne jest zamieszczanie treści, które są sprzeczne z prawem, nawołują do segregacji rasowej, wyznaniowej czy etnicznej, zawierają treści pornograficzne, nieetyczne albo niemoralne. Nie wolno też zamieszczać tekstów zawierające reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych. Zabronione jest dodawania wpisów psujących działanie strony, zawierających oprogramowanie, informacje lub inne materiały zawierające wirusy, "konie trojańskie", dane zawierające "pluskwy", bądź inne szkodliwe lub niszczące elementy.
Wpisy naruszające te zasady będą usuwane, a w przypadku powtarzania tego rodzaju działań będą blokowane konta użytkowników.
Zastrzeżenie: Użytkownicy publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność, a Administracja nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na stronie.


Kod antysapmowy
Odśwież

Witryna kminkowa.pl przestrzega wszelkich zasad utrzymania prywatności. Nie wykorzystujemy Państwa danych w celach innych niż prawidłowe funkcjonowanie serwisu. Dowiedz się więcej.
Użytkowników i administratorów witryny obowiązuje regulamin.

Sticker

Web Redakcja witryny kminkowa.pl

User Administrator: barcik

Mail e-mail:

Formularz Kontakt: Formularz kontaktowy

 Powiadom znajomych na Śledziku! Powiadom znajomych na Facebooku! Wykop tę stronę! Dodaj link strony do swojego opisu GG! Podziel się linkiem ze znajomymi na Blipie! Zaćwierkaj linkiem do naszej strony! Dodaj link na swój Google Buzz! Poinformuj swoich znajomych z MySpace! Dodaj tę stronę do zakładek Google Dodaj tę stronę do Del.icoi.us Promuj stronę na Digg Dodaj tę stronę do Technorati Powiadom znajomego e-mailem!