zamknij

Zaloguj się przez Facebook
Obsługa konta
0 zarejestrowanych użytkowników i 9 gości online

Urodziny obchodzą

Basia ma za 3 dni urodziny (33) | Krecik ma za 6 dni urodziny (38)
Kaśka

Znajomi

Grupy

Kaśka
Użytkownik od: 18-01-13 | Ostatnio online: 6 lat temu | Profil oglądano: 578 razy
4
Punkty
0
Grupy
0
Znajomi
0
Zdjęcia
36
Aktywności

O mnie

Podstawowe informacje

Płeć
Kobieta
Wiek
35

Informacje kontaktowe

Miasto
Wrocław

Budynek

Spółdzielnia-Deweloper
S.M. Osada
Budynek
A-2

Kontakt on-line

Forum

Ostatnie aktywności

 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Forum w forach.
  Popieram grupę dyskusyjną, na facebooku jestem często, więc częściej będę zaglądać, co się dzieje Dzięki za założenie, czekam na potwierdzenie Dziękuję też adminowi, że chciało mu się tak długo gospodarować tą domeną. Do zobaczenia na osiedlu!
  Więcej…
  wall 2147 dni temu
 • luśka dziękuje za wiadomość Odp: Komunikacja Miejska w forach.
  wall 2495 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Komunikacja Miejska w forach.
  Pytanie poszło Jak przeglądam, to jeszcze kilka pytań dotyczących naszego osiedla jest
  Więcej…
  wall 2495 dni temu
 • Kaśka dziękuje za wiadomość Odp: Komunikacja Miejska w forach.
  wall 2495 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: historia obok nas w forach.
  Historia obok nas z innej epoki koło bunkra dzieje się

  www.wroclaw.pl/muzeu...ow-wroclaw
  Więcej…
  wall 2720 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Kablówka i Internet w forach.
  Hej!

  To widzę że standard, że Pan mówi o przekazaniu koledze, telefonie, a nic takiego się nie dzieje. Ja cały czas dopominam się o aneks do umowy i nie mogę się doprosić...

  Trzeba jednak oddać, żeby nie było, od kiedy sformatowałam sobie komp, to net działa, może być że wina leżała po stronie mojego sprzętu. Pan też przyjechał zaraz po tym, jak umieściłam poprzednią wiadomość na forum, wymienił ruter, pożyczył kartę sieciową żeby sprawdzić czy wina leżała po stronie mojej karty czy ich neta. Czyżby monitorowanie forum ;P

  Panowie są bardzo sympatyczni, dlatego nie potrafię zrozumieć gdzie zachodzi ten problem, że nie można oddzwonić, odpisać, zwłaszcza jak się obiecuje że się to zrobi?
  Więcej…
  wall 2729 dni temu
 • Kaśka utworzył(a) nowy temat NOC MUZEÓW w forach.
  Drodzy sąsiedzi! Wyczytałam w programie dzisiejszej Nocy Muzeów, że bunkier ma ulicy Pełczyńskiej ma być otwarty dla zwiedzających. A że to zaraz obok nas, to piszę

  www.wroclaw.pl/noc-m...rganizacji
  Więcej…
  wall 2760 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Internet w okolicy w forach.
  Witam Drogich Sąsiadów!

  Odgrzebuję temat internetu, ponieważ chcę dowiedzieć się jak u Was Wasi operatorzy, po dłuższym jakby nie patrzeć okresie użytkowania? Ja aktualnie jestem w Netask i bardzo często przerywa mi dostawę internetu, niby tylko na kilka sekund, ale muszę za każdym razem włączać i wyłączać ruter, co się zaczyna robić denerwujące. Niestety też obsługa pozostawia wiele do życia, ponieważ już któryś mam sytuację, że Pan obiecuje że przyjdzie i zobaczy co się dzieje, lub że oddzwoni, a tego nie robi. Stąd moje pytanie, jak jest u Was?
  Więcej…
  wall 2776 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Czym zajmujemy się na co dzień w forach.
  Heh, teraz ja pracuje w Fonotece ;P A Pani Monika przeszła na emeryturę, teraz kierownikiem jest Asia Golczyk. Ale nadal pracuje Karola, Maja i Beata, pewnie któreś z nich pracowały też za Twojej kadencji
  Więcej…
  wall 2817 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Czym zajmujemy się na co dzień w forach.
  Luśka, Ty też bibliotekara? No to faktycznie, niektóre filie miejskiej mają mniej osób na składzie ;P
  Więcej…
  wall 2818 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Czym zajmujemy się na co dzień w forach.
  Mała Mi, a jaka biblioteka? Bo ja też bibliotekara jestem z powołania I nie bądź taka krytyczna, piękny zawód!
  Więcej…
  wall 2831 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Fitness Klub - głosowanie w forach.
  Zajęcia fitness jak najbardziej, najlepiej z akceptacją karty multisport
  Więcej…
  wall 2964 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Przerwy w dostawie prądu. w forach.
  Też zanotowałam tą przerwę, przez jakiś czas nie było, ale chyba znowu zaczyna się powtórka z rozrywki...
  Więcej…
  wall 2968 dni temu
 • Kaśka odpowiedział(a) w temacie Odp: Przerwy w dostawie prądu. w forach.
  Wczoraj dostałam takiego oto maila z Tauronu, długi i pełen mądrych pojęć, ale jasno z niego wynika że możemy sobie składać zawiadomienia o przerwach, ale zgodnie z rozporządzeniem ministra gospodarki takie przerwy mogą się zdarzać i już. Polecam lekturę maila, jeśli chcecie się zdenerwować...czyli mamy się po prostu pogodzić ze stanem rzeczy, bo przecież słynne już ptaki latają cały czas...

  Dzień dobry

  W odpowiedzi na pismo przesłane drogą elektroniczną z dnia 09.07.2013r. w sprawie przerw w dostawie energii elektrycznej do Pani obiektu przy ul. Waniliowej 16 we Wrocławiu, Oddziałowa Dyspozycja Ruchu Wrocław po dokonaniu analizy posiadanej dokumentacji techniczno-ruchowej uprzejmie informuje:


  W okresie od 01.01.2013r. do 31.07.2012 r. odnotowaliśmy cztery przerwy awaryjne w dostawie energii elektrycznej do przedmiotowego obiektu. Najdłuższa przerwa awaryjna wyniosła 4 godz. 14 min., łączny czas odnotowanych wszystkich przerw awaryjnych w dostawie energii elektrycznej wyniósł 5 godz. 24 min. Awaryjne przerwy w dostawie energii elektrycznej spowodowane były przemijającymi zwarciami na sieci elektroenergetycznej średniego napięcia oraz awaryjną wycinką gałęzi na linii napowietrznej średniego napięcia.


  W wyżej wymienionym okresie odnotowaliśmy również trzydzieści jeden zapadów napięcia tzw. (mikroprzerw), o czasie trwania ok. 0,9 sek. Powodem tych zapadów były przemijające zwarcia na liniach średniego napięcia wskutek, których uruchomiana była automatyka sieciowa SPZ( samoczynne ponowne załączenie), w celu szybkiego przywrócenia zasilania. Dla prawidłowej pracy sieci elektroenergetycznej stosuje się różnego rodzaju układy automatyk sieciowych – po pierwsze zabezpieczeniowej, mającej na celu skuteczne i selektywne wyłączenie uszkodzonego elementu sieci (choćby tylko dlatego, że może to powodować zagrożenie dla życia ludzkiego) oraz po drugie restytucyjnej, mającej na celu szybką odbudowę zasilania dla odbiorców objętych awarią. Pragniemy wyjaśnić, że zapady napięcia są nieodłącznymi zjawiskami fizycznymi towarzyszącymi zdarzeniom awaryjnym występującym w pracy każdej sieci elektroenergetycznej. Wyeliminowanie tego typu zjawisk, z uwagi na ich losowy charakter, jest praktycznie niemożliwe. Zapisy obecnie obowiązującego Rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego z dnia 04.05.2007 (Dz. U. nr 93/2007, poz. 623, rozdział 10 § 40) z późniejszymi zmianami, nie zaliczają zapadów napięcia do kategorii czynników definiujących standardowe parametry dostarczanej energii elektrycznej. Norma przyjęta w państwach Unii Europejskiej określająca parametry napięcia zasilającego w publicznych sieciach rozdzielczych EN 50160, stosowana również w Polsce jako PE – EN 50160 definiuje zapad jako zdarzenia nieprzewidywalne, głównie losowe, występujące nieregularnie, powodowane zwarciami w instalacjach odbiorczych lub publicznych sieciach rozdzielczych. Zgodnie z w/w normą roczna częstość ich występowania w normalnych warunkach pracy jako oczekiwana liczba zapadów napięcia może wynieść od kilkudziesięciu do jednego tysiąca.


  Osiedle Kminkowa, przy ul. Waniliowej we Wrocławiu zasilane jest z sieci elektroenergetycznej kablowo-napowietrznej o napięciu 20 kV. Zdecydowanie większą część tej sieci stanowią linie napowietrzne. Linie te, wśród wielu zalet, niestety charakteryzują się również małą od-cenzura-ścią na warunki środowiskowe i atmosferyczne takie jak: porywisty wiatr, intensywne opady, wyładowania atmosferyczne, silny mróz, opadające gałęzie drzew, przelatujące ptaki itp.


  Pragniemy Panią poinformować, że w dniach od 19.07.2013 do 23.07.2013 służby eksploatacyjne TAURON Dystrybucja S.A. podjęły szerokiedziałania polegające na sukcesywnym wykonywaniu przeglądów poszczególnych odcinków linii napowietrznej średniego napięcia oraz bieżącego usuwania wszelkich stwierdzonych usterek. Jednym ze skutków tej akcji była awaryjna przerwa w dostawie energii dla Pani obiektu przy ul. Waniliowej, która miała miejsce w dniu 23.07.2013 od godz. 11:33 do godz. 15:47 (4 godz. i 14 min.).


  W efekcie przeprowadzonych działań, w znacznym stopniu została ograniczona liczba występujących zapadów napięcia oraz awarii. Pragniemy Panią zapewnić, że nasze służby techniczne będą stale monitorować wszelkie zakłócenia w pracy sieci średniego napięcia zasilającej odbiorców w rejonie osiedli Kminkowa i w przypadku ich intensyfikacji podejmą kolejne działania zmierzające do ustalenia i usunięcia ich przyczyn.


  Jednocześnie informujemy, że zgodnie z w/w Rozporządzeniem Ministra Gospodarki w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego, w sieci elektroenergetycznej mogą występować planowane i nieplanowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Dla odbiorców zaliczanych do grup przyłączeniowych IV i V (do których zaliczają się także obiekty przy ul. Waniliowej), dopuszczalny czas trwania jednorazowej przerwy nie może przekroczyć 16 godzin w przypadku przerwy planowanej i 24 godzin w przypadku przerwy nieplanowanej, przy czym suma czasu trwania wszystkich przerw jednorazowych w ciągu roku nie może przekroczyć 35 godzin w przypadku przerw planowanych i 48 godzin w przypadku przerw nieplanowanych.


  Za wszystkie przerwy w dostawie energii elektrycznej związane z powstawaniem różnych awarii na sieci elektroenergetycznej serdecznie przepraszamy oraz liczymy, że nasze wyjaśnienia i informacje będą dla Pani wystarczające.  Z poważaniem

  Marek Zenger

  Kierownik

  Dział Oddziałowej Dyspozycji Ruchu
  Więcej…
  wall 3043 dni temu

Ostatnie posty użytkownika na forum

Ostatnie statusy użytkownika na Twiterze

Logowanie (dostęp) do Twittera nie zostało jeszcze ustawione.

Reklama

Witryna kminkowa.pl przestrzega wszelkich zasad utrzymania prywatności. Nie wykorzystujemy Państwa danych w celach innych niż prawidłowe funkcjonowanie serwisu. Dowiedz się więcej.
Użytkowników i administratorów witryny obowiązuje regulamin.

Sticker

Web Redakcja witryny kminkowa.pl

User Administrator: barcik

Mail e-mail:

Formularz Kontakt: Formularz kontaktowy

 Powiadom znajomych na Śledziku! Powiadom znajomych na Facebooku! Wykop tę stronę! Dodaj link strony do swojego opisu GG! Podziel się linkiem ze znajomymi na Blipie! Zaćwierkaj linkiem do naszej strony! Dodaj link na swój Google Buzz! Poinformuj swoich znajomych z MySpace! Dodaj tę stronę do zakładek Google Dodaj tę stronę do Del.icoi.us Promuj stronę na Digg Dodaj tę stronę do Technorati Powiadom znajomego e-mailem!